ПОСЛУГИ

Нещасні випадки в сільському господарстві

У сільському господарстві за останні кільканадцять років відбулися величезні зміни. Місце використовуваних ще донедавна коней та інших тварин зайняли сучасні машини вартістю сотні тисяч злотих. На жаль, незважаючи на існуючі в них системи безпеки, робота фермера не завжди повністю безпечна. Нещасні випадки в сільському господарстві можуть статися як з людьми, що використовують традиційні методи та обладнання, так і з повністю сучасними фермерами.

У сільському господарстві за останні кільканадцять років відбулися величезні зміни. Там, де ще донедавна використовували коней та інших тварин, тепер працюють сучасні машини вартістю сотні тисяч злотих. На жаль, попри те, що вони оснащені системами безпеки, робота фермера не завжди повністю безпечна. Нещасні випадки у сільському господарстві можуть статися як з людьми, що використовують традиційні методи ведення господарства та обладнання, так і з фермерами, що повністю перейшли на сучасні.

Згідно з даними, наданими Касою сільськогосподарського соціального страхування, число нещасних випадків у сільському господарстві у 2018 році скоротилося у порівнянні з попередніми роками, проте становило близько 15 тисяч випадків. Збільшилася кількість аварій з летальним наслідком – кількість за розглянутий період становить 81 випадок. Кожен із них – трагедія для родини, а нерідко це і втрата людини, що керувала усім господарством та виробництвом. Що робити сім’ї, позбавленій головного годувальника? Варто дізнатися, чи маєте ви право на компенсацію та відшкодування збитків за нещасний випадок у сільському господарстві.

Одним з пріоритетів діяльності «Польської юридичної компанії з надання допомоги постраждалим» є допомога фермерам, які постраждали від нещасних випадків. Якщо сталася аварія, що закінчилася смертю, то ми робимо все, щоби члени сім’ї постраждалого отримали гідну компенсацію і відшкодування збитку. На жаль, пропозиції страхових компаній часто лише у незначній мірі компенсують втрачений заробіток. Відстоювання своїх прав у такій ситуації – складна і тривала справа для приватних осіб, а фермери просто не мають зайвого часу, адже є однією з найбільш зайнятих соціальних груп.

Наша юридична фірма пропонує безкоштовний аналіз будь-якої справи, з якою ви звертаєтеся до нас. У встановлений час ми представимо вам план подальших дій і напишемо за вас листи до страхових компаній. Якщо ви вважаєте, що маєте право на компенсацію та відшкодування за нещасний випадок у сільському господарстві, зв’яжіться з нами.

У разі нещасного випадку у сільському господарстві ми надаємо юридичний супровід з отримання компенсації:

  • за тілесні ушкодження фермера та інших осіб, отримані під час роботи із сільськогосподарською технікою;
  • за нещасні випадки – падіння, переломи і т.п.;
  • за тілесні ушкодження, спричинені поведінкою тварин.
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Wypadki w rolnictwie