ПОСЛУГИ

Відшкодування внаслідок пожежі

Вогонь є однією з тих стихій, що може знищити здобутки всього нашого життя за лічені хвилини. У пожежі ми можемо втратити не тільки будинок, але й зібрані протягом усього життя книги, сувеніри або предмети домашнього вжитку. Відшкодування внаслідок пожежі часто є єдиною надією на початок нового життя. Отже, як ви можете його отримати?

– Коли згорів мій будинок, я був просто спустошений, – розповідає пан Адам з Ельблонга. – На щастя, з моєю родиною нічого не трапилося, але ми втратили здобутки всього свого життя. Наш будинок був застрахований, проте страхова компанія не хотіла виплачувати відшкодування. На своє щастя, ми звернулися до «Польської юридичної компанії з надання допомоги постраждалим» (Polska Kancelaria Pomocy Poszkodowanym). Юристи були дуже приємними та професійними. Завдяки їхній роботі й отриманому відшкодуванню, ми зараз будуємо новий будинок.

Згідно статистичних даних, щорічно в Польщі спалахує понад 120 тисяч пожеж. На жаль, юридична практика показує, що навіть страхування вашого майна не завжди є гарантією отримання відшкодування в достатньому обсязі. Тому, якщо у вас сталася пожежа і ви хочете отримати компенсацію за згорілий будинок, зверніться до «Польської юридичної компанії з надання допомоги постраждалим». Наші юристи безкоштовно проаналізують вашу справу, визначать подальші кроки та підготують необхідні листи. Вам не потрібно нічого оплачувати. Звертайтеся до нас вже сьогодні.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ