НАШІ СПРАВИ

200 тисяч злотих за втрату ноги в ДТП

Історія

15 квітня 2010 року на околиці Варшави сталася транспортна пригода, в якій серйозно постраждав водій автомобіля марки «Рено Сценік», пан Каміль В.

В результаті ДТП потерпілий водій отримав численні травми внутрішніх органів, зовнішні поранення та тяжкі поранення однієї ноги, що призвело до її ампутації. Він не був винуватцем зіткнення.

Після аварії пану Камілю В. довелося пройти тривалу і дорогу реабілітацію. Фізичні та психологічні травми, пов’язані з нещасним випадком та ампутацією кінцівки, призвели до таких симптомів, як невроз, хронічний стрес, проблеми зі сном та хронічний біль, який не вдавалося втамувати ліками.

Постраждалий був не в змозі працювати, і його повсякденне життя після аварії було дуже важким.

Пропозиція страховика

Страхова компанія, розглянувши справу пана Каміля, запропонувала виплатити 50 тисяч злотих компенсації за отримані ним ушкодження.

Ця сума не задовольняла потерпілого та абсолютно не відповідала розмірам заподіяної шкоди, тому пан Каміль звернувся по допомогу до «Польської юридичної компанії з надання допомоги постраждалим».

Отримана компенсація

Наші радники та юристи ретельно проаналізували справу пана Каміля, зібрали необхідні документи та підготували відповідну стратегію дій, яка в кінцевому підсумку призвела до виплати 200 тисяч злотих компенсації.

Страхова компанія погодилася на виплату цієї суми після того, як «Польська юридична компанія з надання допомоги постраждалим» надала відповідну документацію та незаперечні аргументи без звернення до суду, що в свою чергу заощадило час нашого клієнта.

Ми швидко й ефективно отримали компенсацію, що задовольнила пана Каміля.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
УСПІХИ

Дивіться інші наші успіхи