НАШІ СПРАВИ

700 тисяч + 8 тисяч злотих пенсії по інвалідності за ДТП на мотоциклі

Історія

У квітні 2012 року на одному з перехресть у Вроцлаві зіткнулися мікроавтобус з пасажирами та мотоцикл.

Винуватцем ДТП був водій мікроавтобуса, який не помітив мотоцикліста та не дотримався першості, що призвело до зіткнення двох транспортних засобів.

Ні він, ні пасажири не отримали серйозних ушкоджень, а ось водій мотоцикла Павел К., на жаль, був доставлений в лікарню у важкому стані.

На місці з’ясувалося, що отримана травма хребта призвела до повного паралічу тіла потерпілого.

Через важкий стан здоров’я пан Павел був назавжди позбавлений можливості працювати.

Пропозиція страховика

Страхова компанія після розгляду справи пана Павла запропонувала виплатити 400 тис. злотих одноразової компенсації та 2 тис. злотих щомісячної довічної пенсії пану Павлу, який звернувся за допомогою до нашої контори.

Запропонована страховою компанією сума була недостатньою для покриття основних щоденних витрат потерпілого, пов’язаних з поточним станом здоров’я і станом організму.

Отримана компенсація

Наші радники та юристи ретельно проаналізували справу, зібрали необхідну документацію та підготували відповідну стратегію дій, що в підсумку призвело до виплати 700 тисяч злотих одноразової компенсації та 8 тисяч злотих щомісячної довічної пенсії паралізованому пану Павлу.

Ця сума була задовільною для нашого клієнта, і за угодою зі страховою компанією, яка добровільно погодилася на нашу остаточну пропозицію, він швидко отримав виплату.

 

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
УСПІХИ

Дивіться інші наші успіхи