НАШІ СПРАВИ

60 тисяч злотих за ДТП 1999 року

Історія

У травні 1999 року на перетині двох головних вулиць у м. Любліні трапилася ДТП, в якій постраждала пані Ядвіга Б.

В результаті зіткнення двох легкових автомобілів жінка отримала серйозний перелом стегнової кістки, що вимагає тривалого лікування та болючої реабілітації.

Довгий час після аварії пані Ядвіга не знала про свої права та розмір компенсації, на яку вона могла претендувати, тому не робила жодних кроків у цьому напрямку.

Однак у 2015 році вона звернулася за допомогою до «Польської юридичної компанії з надання допомоги постраждалим».

Пропозиція страховика

Страхова компанія, після вивчення справи пані Ядвіги, запропонувала виплатити 15 тисяч злотих відшкодування за отримані травми, обґрунтовуючи це тим, що з моменту аварії минуло вже багато років і зібрати відповідну документацію немає змоги.

Радники «Польської юридичної компанії з надання допомоги постраждалим» вирішили докласти всіх зусиль, щоб пані Ядвіга отримала вищу суму належної їй компенсації.

Отримана компенсація

Наші радники та юристи ретельно проаналізували справу пані Ядвіги, зібрали необхідні документи та підготували відповідну стратегію дій, що в підсумку призвело до виплати 60 тисяч злотих компенсації за перелом ноги внаслідок ДТП 1999 року.

Незважаючи на те, що минуло багато часу, ми зібрали всю необхідну документацію та провели розгляд справи таким чином, щоб компенсація була виплачена потерпілій без судового провадження.

Це чудовий приклад справи, що підтверджує законність відстоювання своїх прав навіть через багато років після аварії.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
УСПІХИ

Дивіться інші наші успіхи