НАШІ СПРАВИ

350 тисяч злотих за падіння з висоти

Історія

У березні 2013 року пан Казімеж Т. отримав численні травми і переломи в результаті падіння з висоти на робочому місці у Варшаві.

Він виконував ремонт фасаду багатоквартирного будинку, а нещасний випадок стався через неналежне закріплення місця, де відбувалися ремонтні роботи.

Внаслідок отриманих травм пан Казімєж не міг виконувати жодної роботи, адже будь-який рух супроводжувався сильним болем протягом усього періоду одужання. Потерпілий також поніс додаткові витрати на лікування та реабілітацію.

Пропозиція страховика

Страхова компанія, проаналізувавши справу пана Казімежа, запропонувала виплатити 100 тисяч. злотих компенсації за травми, отримані в результаті падіння з висоти.

Однак ця сума була незадовільною для потерпілої сторони, тому пан Казімеж звернувся за допомогою до «Польської юридичної компанії з надання допомоги постраждалим».

Отримана компенсація

Радники та юристи нашої компанії ретельно проаналізували справу пана Казімежа, зібрали необхідну документацію та підготували відповідну стратегію дій, яка в підсумку призвела до виплати 350 тисяч злотих компенсації за травми і переломи внаслідок падіння з висоти.

Спочатку Страхова компанія пропонувала підвищити суму компенсації зі 100 тисяч до 150 тисяч злотих, проте послідовні дії «Польської юридичної компанії з надання допомоги постраждалим» допомогли потерпілому отримати 350 тисяч злотих. Ця сума його повністю задовільнила.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
УСПІХИ

Дивіться інші наші успіхи