НАШІ СПРАВИ

28 тисяч злотих за пошкодження великого пальця

Історія

У листопаді 2015 року пан Кшиштоф Р. у майстерні свого роботодавця пошкодив великий палець правої руки під час обробки дерева на спеціалізованому верстаті.

Причиною аварії стала прикра випадкова ситуація та вихід з ладу обладнання, яке, незалежно від дій пана Кшиштофа, змінило режим роботи на швидший. Постраждалого доставили до лікарні, де була виявлена травма пальця.

Через травму йому потрібно було взяти лікарняний на шість місяців та проходити виснажливі лікувальні процедури через регулярні проміжки часу, щоб відновити працездатність руки.

Протягом всього часу реабілітації пан Кшиштоф відчував біль і дискомфорт.

Пропозиція страховика

Страхова компанія, проаналізувавши справу пана Кшиштофа, запропонувала виплатити 8 тисяч злотих. Однак ця сума компенсації не відповідала травмам, отриманим потерпілим, та витратам, понесеним у зв’язку з лікуванням та відновленням працездатності руки.

Пан Кшиштоф вирішив звернутися до професійної фірми, що займається виплатами компенсації постраждалим, і так потрапив до нашої компанії.

Отримана компенсація

Результатом роботи наших радників та юристів стала виплата 28 тисяч злотих.

Страхова компанія не хотіла погоджуватися на такі умови, тому, за нашою ініціативою як юридичних представників пана Кшиштофа, було запроваджено судову справу, яку ми виграли.

Страхова компанія за рішенням суду виплатила нашому клієнту компенсацію в розмірі 28 тисяч злотих.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
УСПІХИ

Дивіться інші наші успіхи