НАШІ СПРАВИ

150 тисяч злотих за нещасний випадок на будівництві

Історія

У травні 2015 року стався нещасний випадок на будівельному майданчику в Плоцьку, під час якого пан Войцех Ц. отримав серйозну травму коліна.

У той час він перебував на робочому місці та через неуважність іншого працівника був важко поранений в ногу тачкою з будівельними матеріалами.

Пана Войцеха доставили до лікарні, де травмування коліна визначили як непоправне.

Пан Войцех був позбавлений можливості виконувати роботу, що вимагає фізичних зусиль, він відчував постійний біль та дискомфорт при ходьбі.

Крім того, він поніс великі витрати, пов’язані з лікуванням та реабілітацією після нещасного випадку, для того, щоб повернутися до відносно нормального життя.

Пропозиція страховика

Страхова компанія після розгляду справи пана Войцеха запропонувала виплатити 60 тисяч злотих відшкодування за травмування на робочому місці.

Пан Войцех не був задоволений запропонованою сумою, тому звернувся за допомогою до «Польської юридичної компанії з надання допомоги постраждалим».

Отримана компенсація

Радники та юристи нашої компанії ретельно проаналізували справу пана Томаша, зібрали необхідні документи та підготували відповідну стратегію дій, яка в кінцевому підсумку призвела до виплати 150 тис. злотих відшкодування нашому клієнтові.

Для позитивного вирішення справи довелося також йти шляхом суду. Зрештою страхова компанія за постановою суду виплатила пану Войцеху компенсацію, яку виборола «Польська юридична компанія з надання допомоги постраждалим».

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
УСПІХИ

Дивіться інші наші успіхи